Totobo Şikayet

Totobo uzun yıllardır Türkiye’ de rakipbahis adıyla bulunmuş ve bir çok kişi tarafından güven kazanmış genel merkezi Almanya’ da olan bir firmadır. Bizler totobonline.com olarak bu firmanın bir Totobo bayisi olarak sizlere destek sağlamaktayız. Peki ya internette çok fazla karşınıza çıkan totobo şikayet yazıları neden bu kadar çok fazla? Sebebi nedir merak ediyor musunuz ?

Totobo kapalı üyelik sistemi ile çalışır. Yani totobo üyelik almak isteyen kişiler internetten üzerinden herhangi bir formu doldurarak direkt totobo.com üzerinden üyelik açamazlar. Bunun için öncelikle bir totobo bayisi aracılığı ile kullanıcı adı ve şifre almaları gerekmektedir. Kullanıcı adınız ve şifreniz olmadan totobo.com web sitesine üye girişi yapamazsınız. Bazı güvenilir olmayan totobo bayileri olduğunu iddia eden kişiler sizlerden ekstra bilgiler isteyebilir. Lütfen totobo üyelik alırken adınız, soyadınız ve iletişim için telefon numaranızdan başka hiç bir bilginizin gerekli olmadığını unutmayın.

Totobo Şikayet Yazılarının Sebepleri

  • Totobo bayisi olmayan kişilerin totobo bayisi olduklarını iddia etmeleri
  • Gerçek dışı yüksek bonus imkanları sunarak sizi gerçek doğru ve dürüst totobo bayilerinden uzaklaştırmaları
  • Referanssız veya sahte referansa sahip kişiler

Totobo üyelik, totobo yatırım ve çekim işlemlerinizi yaparken lütfen dikkatli olun. Türkiye’ nin en güvenilir totobo bayisi olan totobonline.com ile tanışın, hemen whatsapp iletişim hattımız üzerinden bizimle iletişime geçin.

Konuşmayı Aç
Size nasıl yardımcı olabiliriz?